O nas

Doświadczenie i wiedza są gwarantem sukcesu. Począwszy od etapu projektowania, poprzez montaż, a kończąc na wsparciu po zakończonej inwestycji, zapewniamy pełną współpracę na każdym z etapów. Chcemy być postrzegani jako doradcy i partnerzy naszego Klienta.

Nasza historia

EnergiaDom koncentruje swoją działalność na obszarze fotowoltaiki, której podstawowym zadaniem jest produkcja energii elektrycznej dla klientów indywidualnych. Nasze doświadczenia w projektowaniu i montażu instalacji dachowych oraz naziemnych zdobyliśmy realizując projekty na terenie niemal całej Unii Europejskiej.

Mieliśmy już okazję poczuć ciepło sycylijskiego słońca, obejrzeć duńskie klocki Lego, zjeść niemieckie bratwursty, posmakować belgijskiej czekolady, pracować w cieniu holenderskich wiatraków, czy też poznać brytyjskie poczucie humoru.

Współpracując z klientami indywidualnymi i partnerami biznesowymi w krajach europejskich, możemy z dumą pochwalić się 850 MW zrealizowanych w inwestycjach dachowych oraz gruntowych. Wszystkie o najwyższych standardach konstrukcji gwarantujących bezpieczne, długoletnie użytkowanie.

Dlaczego EnergiaPort?

Jakość

Pracujemy na podzespołach najwyższej jakości. Stosujemy najlepszej klasy moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz komponenty elektryczne w tym zabezpieczenia.

Terminowość

Wiemy jak ważny jest czas podczas planowania inwestycji, dlatego świadczymy usługi w uzgodnionym terminie.

Doradztwo i wsparcie

Pełne doradztwo i wsparcie dla Klienta na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zamówień.

Profesjonalny montaż

Wszystkie etapy prac realizują specjaliści dbający o każdy detal. Posiadamy zgrane, sprawdzone i w pełni samodzielne ekipy monterskie oraz własny park maszynowy.

910 MW

Tyle energii udało się wyprodukować dzięki naszym instalacjom fotowoltaicznym

Kontakt

Skorzystaj z jednego z numerów telefonu lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

EnergiaDom sp. z o. o.
ul. Gajowicka 95,
53-421 Wrocław

NIP: 8943139537
KRS: 0000777752
REGON: 382876414

Formularz kontaktowy

info@energiadom.pl