Instalacje gruntowe

Wykorzystaj nieużywany
grunt pod fotowoltaikę

Myślisz o instalacji fotowoltaicznej, ale nie masz wystarczająco miejsca na dachu swojego domu? Rozwiązaniem jest instalacja naziemna, która sprawdzi się doskonale także jeżeli pokrywa dachowa nie jest przystosowana do paneli fotowoltaicznych lub nie ma odpowiedniego stopnia nachylenia.

Jak to działa?

1

Panele fotowoltaiczne

2

Konstrukcja

3

Okablowanie i zabezpieczenie

4

Falownik

5

Rozdzielnia

6

Źródło ciepła

Dlaczego warto zdecydować się na instalację naziemną?

Instalacja gruntowa pozwala czerpać wymierne korzyści z fotowoltaiki inwestorom, którzy nie mają technicznych możliwości umiejscowienia paneli na dachu domu. Dzięki temu nie muszą rezygnować z rozwiązania, dzięki któremu realnie oszczędzą na energii elektrycznej i zabezpieczą się przed podwyżkami prądu.

Twój dom z fotowoltaiką na gruncie staje się oszczędny i dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjny na rynku nieruchomości.

W EnergiaDom pracujemy tylko na najwyższej jakości, zweryfikowanych komponentach fotowoltaicznych:

Nie wiesz, jaką fotowoltaikę wybrać dla domu?

Dopasujemy optymalnie urządzenia oraz sposób instalacji do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego!

Realizacje

Etapy współpracy

Działamy w przejrzysty sposób, zobacz krok po kroku jak
wygląda współpraca z nami

Pierwszy kontakt

Zostaw nam swój telefon a my zadzwonimy do Ciebie i podczas bezpłatnych konsultacji dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Audyt fotowoltaiczny

Zebranie kluczowych informacji, które pozwolą na opracowanie spersonalizowanej Oferty Wstępnej, w tym uwzględnienie obecnego oraz przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną.

Oferta

Przygotowanie wstępnej oferty uwzględniającej zabezpieczenia, okablowanie, typ konstrukcji, oczekiwania estetyczne oraz warianty komponentów systemu fotowoltaicznego.

Odbiór

Ostateczna weryfikacja techniczna i estetyczna, odbiór instalacji, przekazanie informacji dotyczące eksploatacji. Bezpłatna wymiana licznika na dwukierunkowy przez operatora sieci.

Montaż

Przystąpienie do prac montażowych w ustalonym i dogodnym dla klienta oraz ekipy montażowej terminie. Realizacja inwestycji zgodna z zachowaniem wszelkich standardów jakości i bezpieczeństwa.

Podpisanie umowy

Przedłożenie umowy do podpisu w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, a następnie przekazanie umowy do centrali w celu złożenia stosownych podpisów przez Reprezentanta firmy.

Referencje

Kontakt

Skorzystaj z jednego z numerów telefonu lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

EnergiaDom sp. z o. o.
ul. Gajowicka 95,
53-421 Wrocław

NIP: 8943139537
KRS: 0000777752
REGON: 382876414

Formularz kontaktowy

info@energiadom.pl