Instalacje dachowe

Wykorzystaj powierzchnię
dachową budynków

Fotowoltaika w Polsce jest najszybciej rozwijającym się sektorem odnawialnych źródeł energii. Wynika to ze stale rosnących cen energii elektrycznej – corocznie średnio o 13-15%. Nie przepłacaj! Zainwestuj w domową instalację fotowoltaiczną, obniż rachunki za prąd i zacznij oszczędzać na energii!

Jak to działa?

1

Najważniejszym zadaniem modułów fotowoltaicznych jest produkcja energii elektrycznej, dzięki fotonom będących częścią składową światła słonecznego.
Podczas projektowania instalacji fotowoltaicznej każdorazowo dobieramy odpowiednią moc oraz wielkość modułów, aby maksymalnie dostosować parametry instalacji do bieżących oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów. Stała ekspozycja na promienie słoneczne oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne wymagają zastosowania najlepszych komponentów w ramach procesu produkcji modułów. Bazujemy tylko na zweryfikowanych światowej klasy producentach, którzy stawiają na pierwszym miejscu gwarancję najwyższej jakości produktu.

Panele fotowoltaiczne

2

Konstrukcja, na której montowane są moduły fotowoltaiczne stanowi integralny element całego systemu. Należy pamiętać, że będzie ona wystawiona na działanie sił atmosferycznych o każdej porze roku. Dlatego też, wybór sprawdzonego i certyfikowanego systemu montażowego czołowych producentów gwarantuje wieloletnie i bezpieczne użytkowanie dla naszych bliskich i naszego otoczenia.

Konstrukcja

3

Zabezpieczenia i okablowania to newralgiczne elementy instalacji fotowoltaicznej, które wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowników. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy montaż kabli i zabezpieczeń elektrycznych, które spełniają najwyższe normy. Nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy w tym obszarze!

Okablowanie i zabezpieczenie

4

Falownik jest urządzeniem przetwarzającym prąd stały, produkowany przez moduły fotowoltaiczne, w prąd zmienny używany przez urządzenia znajdujące się w naszych domach. Dobór mocy falownika jest uzależniony od moc instalacji oraz preferencji klienta odnośnie do gwarancji, komunikacji z urządzeniami mobilnymi zapewniającymi stały dostęp do podglądu produkcji energii oraz indywidualnie określonych potrzeb.

Falownik

5

Instalacja fotowoltaiczna odpowiedniej mocy, jest niewyczerpywalnym zasobem ciepła w każdym domu. Inwestycja w OZE pozwala na zoptymalizowanie kosztów stałych użytkowania pompy ciepła oraz umożliwia zastosowanie alternatywnych urządzeń grzewczych, które docelowo mogą skutecznie zastąpić np. instalację gazową.

Źródło ciepła

6

Samochody hybrydowe ładowane bezpośrednio z gniazdka i pojazdy elektryczne, stają się coraz popularniejsze wśród Polaków, którzy ograniczają do minimum koszty codziennych przejazdów. Czy wiesz, że kosz przejechania 100 kilometrów z wykorzystaniem napędu elektrycznego, to dosłownie kilka złotych!

Elektromobilność

Aby skorzystać z potencjału darmowej energii wystarczy:

Fotowoltaika na dachu to zabezpieczenie przed wzrostami cen energii, które dotykają gospodarstwa domowe na terenie całego kraju, będące efektem wyrównywania cen energii pomiędzy Polską i średnią Unii Europejskiej, a także realizacją międzynarodowych pakietów klimatycznych.

Instalacja na Twoim domu to niezależność, odzyskanie kontroli nad kosztami i sprawdzona inwestycja.

W EnergiaDom pracujemy tylko na najwyższej jakości, zweryfikowanych komponentach fotowoltaicznych:

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną dla domu?

Nic prostszego, poproś Twojego Doradcę Techniczno- Handlowego o przygotowanie oferty.

Realizacje

Etapy współpracy

Działamy w przejrzysty sposób, zobacz krok po kroku jak
wygląda współpraca z nami

Pierwszy kontakt

Zostaw nam swój telefon a my zadzwonimy do Ciebie i podczas bezpłatnych konsultacji dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Audyt fotowoltaiczny

Zebranie kluczowych informacji, które pozwolą na opracowanie spersonalizowanej Oferty Wstępnej, w tym uwzględnienie obecnego oraz przyszłego zapotrzebowania na energię elektryczną.

Oferta

Przygotowanie wstępnej oferty uwzględniającej zabezpieczenia, okablowanie, typ konstrukcji, oczekiwania estetyczne oraz warianty komponentów systemu fotowoltaicznego.

Odbiór

Ostateczna weryfikacja techniczna i estetyczna, odbiór instalacji, przekazanie informacji dotyczące eksploatacji. Bezpłatna wymiana licznika na dwukierunkowy przez operatora sieci.

Montaż

Przystąpienie do prac montażowych w ustalonym i dogodnym dla klienta oraz ekipy montażowej terminie. Realizacja inwestycji zgodna z zachowaniem wszelkich standardów jakości i bezpieczeństwa.

Podpisanie umowy

Przedłożenie umowy do podpisu w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, a następnie przekazanie umowy do centrali w celu złożenia stosownych podpisów przez Reprezentanta firmy.

Referencje

Kontakt

Skorzystaj z jednego z numerów telefonu lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie

EnergiaDom sp. z o. o.
ul. Gajowicka 95,
53-421 Wrocław

NIP: 8943139537
KRS: 0000777752
REGON: 382876414

Formularz kontaktowy

info@energiadom.pl