Finansowanie

Dotacja w programie Mój Prąd – 5000 PLN.

https://nfosigw.gov.pl/moj-prad/  

 

 

Nasz doradca przedstawi pełną informację jak uzyskać dotację oraz pomoże w przygotowaniu dokumentów. Jest to prostsze niż myślisz!

Obecnie wraz z ulgą termomodernizacyjną, mamy możliwość odliczania kosztów instalacji od naszego przychodu, pomniejszając tym samym nasz podatek dochodowy który musimy oddać państwu, wiec zyskujemy realną oszczędność obniżającą koszty instalacji solarnej

 

 

 

Przykładowo:

Inwestor decyduje się na instalację o wartości 25 000zł brutto

Dostaje 5000 PLN dotacji.

18% kwoty nie objętej dotacją odlicza od podstawy podatku dochodowego na mocy Ulgi Termomodernizacyjnej – 3600 PLN

Realny koszt instalacji to 16400 PLN

 

Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, my przyjeżdżamy na miejsce i weryfikujemy miejsce montażu paneli i ustalamy techniczne aspekty. Podpisujemy umowę. Po podpisaniu umowy następuje wpłata zaliczki w wysokości 35 % ceny instalacji od 3 do 7 dni od podpisania umowy. Kolejna wpłata 55% jest dokonywana przed instalacją a ostatnia rata następuje po zamontowaniu i zainstalowaniu wszystkiego. Oczywiście jesteśmy się w stanie dostosować do warunków umowy i zaliczki możemy indywidualnie zmienić na życzenie klienta. Czas realizacji zamówienia to około 20 dni od daty podpisania umowy.

Gwarancję, jaką udzielamy na całość mikroinstalacji to okres 5 lat.

 

 

Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.